O nas - Tuptusiowo
14093
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14093,bridge-core-3.0.5,qi-blocks-1.0.4,qodef-gutenberg--no-touch,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.4,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-29.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-6

O naszym klubie dziecięcym

TUPTUSIOWO to punkt opieki nad dziećmi w wieku od 1-3 lat.
Zapewniamy bardzo kameralną opiekę, gdyż chcemy pod nasze skrzydła przyjąć jedynie ośmioro dzieci (na jednego opiekuna przypada max. 4 dzieci). Mamy nadzieję, że takie rozwiązanie pozwoli nam z wielką uważnością zaopiekować się waszymi pociechami i dostrzec ich potrzeby.

Każdy maluch traktowany jest u nas z szacunkiem dla jego emocji, osobistych granic i możliwości.

Wiemy, że bardzo się różnimy i mamy rożne potrzeby, dzieci również. Właśnie dlatego w naszym żłobku nie ma miejsca na pośpiech czy rywalizację. Nie narzucamy dzieciom pór drzemek ani czasu na jedzenie. Dbamy natomiast, aby miały spory zakres swobody. Ufamy, że dzięki temu poczują się jak u siebie, staną się bardziej śmiałe i samodzielne.

Bardzo ważną rolę w naszym Tuptusiowie jest uczenie dzieci sposobów, na jakie samodzielnie i według własnych predyspozycji mogą odkrywać otoczenie. Nie od dziś wiadomo, że, najlepszą przestrzenią do tego jest świat zewnętrzny- ogród, las, pole sąsiada czy nawet plac zabaw.

Będziemy zatem spędzać jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu! Będziemy spacerować, sadzić własne roślinki, zbierać owoce z ogrodu i wchodzić do kałuży!

Właścicielka i jej mama

Nazywam się Anna Jeziorska.
Prywatnie jestem mamą dwóch synów, z wykształcenia mgr historii. Jak wiele matek po urlopie macierzyńskim, szukałam zajęcia, które pozwoliłoby mi pogodzić opiekę nad synkiem z pracą. Za namową bliskich, zwłaszcza mamy, postanowi łam stworzyć miejsce, w którym bez obaw sama zostawiłabym Antka, idąc do pracy. Uznałam, że bycie doświadczoną mamą nie wystarczy i ukończyłam z oceną celującą kurs Opiekuna Dziennego, który pozwolił mi zdobyć niezbędne kwalifikacje. Tak, w dużym skrócie powstało Tuptusiowo. Miejsce, w którym nie dzielimy dzieci na „grzeczne” i „niegrzeczne”, nie realizujemy podstaw y programowej a duże grupy dzieci są nam obce.

Jak wspomniałam, Tuptusiowo nie powstałoby nigdy bez pomocy mojej mamy. Ta wspaniała babcia, doświadczona mama i niania z długoletnim stażem, wspierała mnie na każdym etapie moich starań, wierząc, że to co robię jest dobre, a zatem musi się udać. Tak zrodziła się idea by pracować razem i razem stworzyć przestrzeń, do której maluchy będą chciały wracać i gdzie będą czuć się bezpiecznie. Ze względu na miłość i szacunek do natury, to właśnie mama postanowiła, by Tuptusiowo było miejscem ekologicznym nie tylko z nazwy, ale by naprawdę dawało dzieciom szansę na beztroską zabawę na świeżym powietrzu i obcowanie z przyrodą.

Tuptusiowa Ekipa

Galeria