Rekrutacja - Tuptusiowo
9619
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-9619,bridge-core-3.0.5,qi-blocks-1.0.4,qodef-gutenberg--no-touch,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.4,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-29.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-6

Rekrutacja

Drodzy rodzice! Tuptusiowo czeka na Wasze dzieci!

Chcecie znaleźć miejsce, w którym wasz maluch będzie spędzać czas w bezpiecznej, kochającej i pełnej kontaktu z naturą atmosferze? Spotkajmy się!

Jesteśmy wyjątkowi, bo chcemy nie tylko opiekować się waszymi dziećmi, ale być ich przyjaciółmi, by każdego dnia przychodziły do nas z uśmiechem.

Mamy duży ogród i własne owoce a długie spacery są naszą codziennością. Stawiamy na naturę, co nie znaczy, że wszystkim plastikowym zabawkom mówimy nie.

Tuptusiowo to doskonały wybór, jeśli szukacie opieki nad swoim maluchem w wieku 1-3 lat. Chcemy przyjąć 8 „Tuptusiów”, my jesteśmy dwie – sądzimy, że będzie idealnie.

Jeśli powyższe podejście jest Wam bliskie i chcecie nas poznać zapraszamy serdecznie!

 

*Pamiętajcie, że w procesie rekrutacji olbrzymią rolę odgrywa adaptacja. To ważne dla was, dla nas, a przede wszystkim dla dzieci. Chcemy, by rozłąka z rodzicami była dla maluchów jak najmniej stresująca, dlatego spróbujcie znaleźć czas byśmy się poznali.

1. Telefon

Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie wstępne.

Tuptusiowo
2. Spotkanie

Przyjedź do Tuptusiowa i omów z nami szczegóły współpracy.

Tuptusiowo
3. Adaptacja

Zabierz swoją pociechę, aby spędzić z nami trochę czasu i wzajemnie się poznać.